Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Обласні стипендії отримуватимуть спортсмени Валерій Кудряшов і Альона Борщевська

23 травня під керівництвом заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна відбулося чергове засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій спортсменам Донеччини.

«Попри сьогоднішній складний час, Донецька область продовжує підтримувати своїх спортсменів, які прославляють регіон як на всеукраїнських, так і на міжнародних аренах. Зокрема, кращі з кращих наших чемпіонів заслуговують бути обласними стипендіатами, отримуючи щомісячні грошові заохочення», - зазначив Вадим Філашкін.

Начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик зауважив, що з 1 січня 2023 року стипендії в розмірі від 2 до 6 прожиткових мінімумів було призначено 76 спортсменам та 30 тренерам з олімпійських, неолімпійських видів спорту і видів спорту серед осіб з інвалідністю. Але при цьому в затвердженому переліку передбачено внесення змін у разі подальшої невідповідності стипендіатів вимогам Положення.

Так, через порушення основних умов щодо одержання стипендії, членами комісії було прийнято рішення позбавити щомісячних виплат двох спортсменів. Нікіта Дементієв, майстер спорту України з боротьби греко-римської, не взяв участь у чемпіонаті України, зазначеному в його індивідуальному плані підготовки, через що був виключений зі складу національної збірної України. Ірина Полубенцева, кандидат у майстри спорту України з радіоспорту, вирішила завершити свої виступи за Донецьку область у цьому виді спорту, за досягнення в якому отримувала обласну стипендію, та зосередитися на виступах у спортивному орієнтуванні.

Водночас комісією було схвалено призначення обласних стипендій спортсменам, які станом на сьогодні відповідають критеріям, зазначеним у відповідному Положенні. Замість Нікіти Дементієва до списку стипендіатів на отримання заохочень у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів включений Валерій Кудряшов – майстер спорту України міжнародного класу з вітрильного спорту, який у 2022 році став другим у фіналі Кубку Європи, і в 2023 році здобув «бронзу» і «срібло» на етапах Кубку Європи. Замість Ірини Полубенцевої стипендію в розмірі двох прожиткових мінімумів отримуватиме Альона Борщевська – кандидат у майстри спорту України з пауерліфтингу, яка в 2022 році посіла 3 місце на чемпіонаті світу, 2 місце на чемпіонаті Європи та 1 місце на чемпіонаті України.

 

23.05.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах