Танцюристи з Мирнограду здобули 10 медалей чемпіонату Європи в Польщі

З 15 по 16 травня в польському місті Новий Тарг відбувся чемпіонат Європи зі спортивних танців, що зібрав 200 учасників із 7 країн.

Від Донецької області в складі збірної України виступили вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Мирноградської міської ради Іван Мовчан та Марія Солоненко, яких підготувала тренер Наталія Волкова. У їх активі – 2 золотих, 6 срібних та 2 бронзові медалі.

Іван та Марія стали чемпіонами Європи в програмі «10 танців» у віковій категорії «юніори 2», срібними призерами в категорії «юніори 1» у програмах «стандарт», «латина» і «10 танців», а також бронзовими призерами в латиноамериканській програмі у категорії «юніори 2».

Донецький обласний підрозділ громадської організації «Асоціація спортивного танцю України» висловлює вдячність управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації за сприяння в проведенні навчально-тренувальних зборів перед титульними змаганнями, де спортсмени мають можливість поліпшувати фізичну форму та якість виконання танцю.