Спортивні орієнтувальники Донеччини – переможці та призери чемпіонату України з рогейну

13-14 травня в місті Вижниця Чернівецької області відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування у виді рогейн – протягом 24 годин на гірській місцевості кращих у 12 вікових групах визначали понад 90 учасників.

Донецьку область на змаганнях представили 9 спортсменів із міст Бахмут, Краматорськ і Маріуполь.

Подолавши складні фізично й тактично дистанції, звання чемпіонок України в групі Ж-23 вибороли Валерія Старцева з Бахмута і вихованка ОДЮСШ для дітей Віолетта Овчаренко з Краматорська. Також ці спортсменки посіли друге місце у відкритому класі.

Срібною призеркою в групі Ж-23 стала Олена Пруденко з Бахмута, яка змагалася в парі з представницею Чернівців Валентиною Дущак.

«Бронзу» в групі Ж-23 здобули вихованки ОДЮСШ для дітей з Краматорська Аліна Єфіменкова та Катерина Рак.

Тетяна Дойч і Таісія Краснокутська з Бахмута посіли третє місце у віковій групі Ж.

Серед ветеранів спортивного орієнтування вікової категорії Ч-40 Сергій Тарасенко з Краматорська та Ігор Кузьмін із Маріуполя були четвертими, пробігши з пошуком контрольних пунктів 80 км за добу.

Участь команди Донеччини в чемпіонаті України стала можливою завдяки консолідованим зусиллям і підтримці управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, ОДЮСШ для дітей та відокремленого підрозділу Федерації спортивного орієнтування України в Донецькій області.