На Кубку світу з парапауерліфтингу в Грузії спортсмени Донеччини здобули 7 медалей

З 29 квітня по 1 травня в грузинській столиці Тбілісі відбувся Кубок світу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що зібрав 108 учасників із 24 країн.

У складі збірної України серед 11 атлетів було 3 представники Донецької області, і кожен з них відзначився нагородою.

За підсумками особистих змагань, що пройшли 29-30 квітня, у активі Донеччини виявилося 5 медалей.

Тетяна Бобровська з Краматорська, тренером якої є Іван Головенко, здобула «бронзу» у ваговій категорії до 55 кг за сумою трьох підходів (163 кг).

Злата Дячук зі Слов’янська, яку тренує Ігор Котляров, у категорії до 79 кг стала першою в багатоборстві з результатом 249 кг і другою в індивідуальному заліку за кращим результатом (86 кг).

Антон Крюков із Маріуполя в категорії до 107 кг виборов «золото» за сумою трьох підходів з результатом 675 кг і «срібло» у індивідуальному заліку (230 кг).

На командних змаганнях Кубку світу, що відбулися 1 травня, Антон Крюков у складі збірної України став володарем ще двох золотих медалей: у чоловічій команді разом із Костянтином Панасюком і Василем Рожком та в мікст-команді разом із Костянтином Панасюком та Наталією Олійник.

Загалом скарбничка української команди з парапауерліфтингу за підсумками виступу в Тбілісі налічує 28 нагород: 17 золотих, 7 срібних та 4 бронзові.

Світлини – від Eva Pavia для Міжнародного паралімпійського комітету, а також надані тренерами і спортсменами