Гирьовики Донеччини вибороли 7 медалей на чемпіонаті Європи в Греції

З 20 по 24 квітня в грецькому місті Нафпліон відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту, що зібрав учасників із 16 країн.

У складі української збірної Донецьку область успішно представили два спортсмени: заслужений майстер спорту України Леон Білицький з Покровської громади та майстер спорту України міжнародного класу Олександр Рибін із Лиманської громади.

Леон Білицький за підсумками змагань серед чоловіків у ваговій категорії понад 95 кг відзначився двома нагородами. У вправі «ривок» він здобув золоту медаль, піднявши гирю вагою 32 кг 204 рази – цим він значно перевищив своє минуле особисте досягнення, що дорівнювало 187 підйомів. У «поштовху» Леон став срібним призером.

Олександр Рибін виборов 5 золотих нагород у змаганнях серед юніорів. У ваговій категорії 78 кг він показав особисті рекорди у всіх вправах: поштовх довгим циклом – 72 підйоми, поштовх – 110 підйомів, ривок – 155 підйомів.

Тренером Леона Білицького є його батько Валерій Білицький, тренер Олександра Рибіна – Леонід Гаража.