Дзюдоїстка Донеччини Карина Саркісян здобула «золото» на Кубку України

20 квітня в Києві відбулося одне з головних у національному календарі змагань з дзюдо – Кубок України, учасниками якого стали близько 300 представників різних регіонів.

Від Донецької області на турнірі успішно виступила спортсменка Школи вищої спортивної майстерності Каріна Саркісян, яка у ваговій категорії 70 кг виборола золоту медаль. На шляху до фіналу вона пройшла трьох суперниць, а у вирішальній сутичці за найвищу нагороду перемогла досвідчену Анастасію Шевченко з Івано-Франківської області, заробивши два ваза-арі всього за 33 секунди.

Каріна Саркісян є майстром спорту України, на змаганнях представляє місто Дружківку. Її наставник – заслужений тренер України Микола Ящук.