Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Спортсмени Донеччини з початку 2023 року здобули 102 міжнародні та 688 всеукраїнських нагород

Попри російське воєнне вторгнення в Україну, спортивне життя Донецької області триває. Атлети та їх наставники наполегливо продовжують тренувальний процес, результатом якого є медалі різного ґатунку.

Так, протягом 2023 року станом на 17 квітня спортсмени Донеччини взяли участь у 69 міжнародних змаганнях, де здобули 102 нагороди: 33 золоті, 33 срібні та 36 бронзових. Олімпійці та неолімпійці вибороли 51 нагороду, неолімпійці – 36, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 15.

У поточному році представники Донецької області взяли участь у 93 змаганнях всеукраїнського рівня, за підсумками яких вибороли 688 медалей: 274 золоті, 218 срібних та 196 бронзових. 173 нагороди здобуто спортсменами з олімпійських видів спорту, 501 – неолімпійцями, 14 – спортсменами з інвалідністю.

Окрім цього, одним із найважливішим показників розвитку спортивної сфери залишається проведення обласних змагань, чемпіонатів Донецької області з різних видів спорту. Так, з початку 2023 року вже відбувся 41 обласний захід (11 – з олімпійських видів спорту, 21 – з неолімпійських, 1 – серед спортсменів з інвалідністю, 8 – комплексних та масових), тривають онлайн змагання з шахів, також проведено 6 заходів у рамках реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».


Щоб слідкувати за спортивним життям Донецької області, оберіть для себе будь-який зручний канал отримання інформації:

Сайт: sportdonoda.gov.ua
Фейсбук: www.facebook.com/sportdonoda
Телеграм: t.me/sportdonoda
Інстаграм: www.instagram.com/sportdonoda
Твіттер: twitter.com/sportdonoda

 
18.04.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах