Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Майстер-класи для дітей-переселенців із тренерами СДЮШОР з греко-римської боротьби імені Г.Г.Узуна

До Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру і Всесвітнього дня здоров’я, які щороку відзначаються 6 та 7 квітня відповідно, для дітей-переселенців із Донецької області відбулися майстер-класи в містах Черкаси та Чортків.

Заходи пройшли за ініціативи тренерів-викладачів Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби імені Г.Г.Узуна, які вимушені були залишити Донеччину через повномасштабне російське військове вторгнення на територію України.

У Черкасах тренер Анатолій Шпак разом із неодноразовим переможцем і призером чемпіонатів України Іллею Семенцовим провели майстер-клас для вихованців СДЮШОР ім. Г.Г.Узуна та дітей-переселенців з міст Бахмут, Краматорськ, Маріуполь.

У Чорткові технічними прийомами греко-римської боротьби з малечею поділився тренер Ігор Куріло, який має звання майстер спорту України міжнародного класу.

Мета таких заходів – спілкування спортсменів і тренерів з дітьми, презентація й популяризація конкретного виду спорту та рухової активності в цілому.
 

 
13.04.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах