Юні плавці Донеччини повернулися з чемпіонату України з 10 медалями

У Запоріжжі пройшов чемпіонат України з плавання серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Донецьку область на змаганнях представляли 40 спортсменів. Загалом наші плавці здобули 10 нагород: 1 золоту, 3 срібні та 6 бронзових.

Єдине «золото» здобув учень Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Євген Куркін з Шахтарська, який за підсумками свого виступу увійшов до складу збірної України, що виступатиме на міжнародному турнірі «Мультінейшенс» (10-11 квітня, Кіпр).

Володарями всіх інших нагород стали донецькі спортсмени. Анастасія Красіна (ДЮСШ № 6) стала срібною та бронзовою призеркою змагань, а Кирило Селедцев (ДЮСШ № 6 - УОР) здобув одну срібну та дві бронзові медалі.

«Срібло» також завоював Олексій Сіваков, а «бронзу» – Олексій Устинов, Микита Помазан та Микита Комаров (усі – ДЮСШ № 6 - УОР).

Уперше норматив майстра спорту виконали Михайло Капінус (ДЮСШ № 6 - УОР) та Максим Пехота (обласна СДЮШОР з плавання та синхронного плавання - УОР).

За підсумками змагань серед юнаків, у яких взяли участь 52 дитячо-юнацькі спортивні школи, команда донецької ДЮСШ № 6 посіла четверте місце, обласна СДЮШОР з плавання та синхронного плавання – восьме, ДЮСШ Шахтарська – дев’яте, а друга команда донецької ДЮСШ № 6 – дванадцяте.

За підсумками змагань серед дівчат четверту сходинку зайняли плавчині донецької ДЮСШ № 6, а дев’яту – донецької ДЮСШ «Кіровець» (серед 35 ДЮСШ).