Маріупольці зійшли на п’єдестал пошани етапу Кубку Європи з вітрильного спорту в Швейцарії

З 31 березня по 2 квітня швейцарське Лугано стало місцем проведення другого в 2023 році етапу Кубку Європи з вітрильного спорту EurILCA Europa Cup Trophy.

Призерами змагань, у рамках яких через брак вітру провели в кожному класі яхт лише по дві гонки, стали вихованці Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Валерій Кудряшов та Богдан Рухлін із міста Маріуполь.

У класі яхт ILCA6, що зібрав 38 учасників із 5 країн, перемогу виборов 18-річний Богдан Рухлін – він став кращим у обидвох гонках. Друге місце в цьому класі посів Іван Антіпін з Миколаївської області.

Досвідчений яхтсмен Валерій Кудряшов, який був учасником Олімпійських ігор 2012 року, на етапі Кубку Європи в Лугано у класі ILCA7 здобув «срібло», фінішувавши другим у кожному з двох етапів регати. На першу сходинку п’єдесталу тут піднявся Оскар Мадоніч з Одеської області.

Підготував спортсменів Донеччини тренер Іван Жукалін.