14 медалей чемпіонату світу зі спортивних танців поповнили скарбничку Донеччини

З 24 по 27 березня в Польщі відбувся чемпіонат світу зі спортивних танців, що зібрав понад 770 учасників із 13 країн.

Донецьку область на змаганнях гідно представили шість вихованців дитячо-юнацької спортивної школи Мирноградської міської ради, яких підготувала тренер Наталія Волкова. У їх активі – 5 золотих, 3 срібних та 6 бронзових медалей.

Данило Баришник і Віолетта Атаманюк стали чемпіонами світу в програмі «10 танців» у вікових категоріях «молодь 1» і «молодь 2», а також бронзовими призерами в категорії «молодь 1» у програмах «стандарт» і «латина».

Єлизавета Ігнатенко здобула золоту нагороду в категорії «ювенали 2» у програмі «соло, 10 танців».

Іван Мовчан і Марія Солоненко в категорії «юніори 1» були другими у програмі «10 танців» і третіми в програмі «латина».

Марія Макухіна виступила на світовій першості в програмі «соло, латина», посівши друге місце в категорії «юніори 2» і четверте місце в категорії «юніори 1».