Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Борці Донецької області взяли участь у спортивних заходах Києва

26 березня у ТРЦ Respublika Park міста Київ відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Family day» на підтримку сімей з Маріуполя, Харкова, Бахмута та усіх бажаючих.
 
Програму фестивалю склали різноманітні майстер-класи та спортивні локації.
 
На окремому татамі майстер-класи і тренування провели спортсмени Донецької області. Свою майстерність продемонстрували сумоїсти Бахмутської громади: Єлизавета Моренко, Ольга Митник, Олександр Козирєв, Владислав Журавльов, Денис Ярошевич, Софія Рудковська і Анастасія Савушкіна.
 
Окрім вищезгаданої, на заході були представлені локації з охопленням понад 200 досвідчених спортсменів: середньовічний бій, перетягування канату, дитяча легка атлетика, бадмінтон, настільний теніс, мінігольф, електронний баскетбол, регбі 5, флорбол, а також окрема локація «Активні парки» у рамках програми Президента України «Здорова Україна». Проведено майстер-клас від провідних спортсменів зі східних змішаних єдиноборств, з чирліденгу та майстер-клас «Бойовий гопак».
 
Додамо, що фізкультурно-оздоровчий захід «Family day» організовано Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України. 
 
27.03.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах