Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


14 березня – День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017-му, аби вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Добровольці для всіх нас є прикладом волі й честі, сміливості та незламності. Важко переоцінити внесок добровольчих формувань у захист України під час російської збройної агресії, що розпочалася ще в 2014 році. Слава і шана всім тим, хто за покликом серця прийшов до центрів комплектування та поповнив лави Збройних Сил України, усім, хто став до територіальної оборони, усім, хто всіляко допомагає українським воїнам і готовий стати пліч-о-пліч з ними завтра.

Сьогоднішні єдність, згуртованість і взаємопідтримка навколо питань оборони України від посягань окупантів є вирішальною запорукою перемоги нашого народу. Бажаємо всім захисникам і захисницям України міцного здоров’я та наснаги, непохитної віри в краще світле майбутнє держави, яка б підживлювалася теплою підтримкою й любов’ю рідних і близьких!

 
14.03.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах