Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Українські федерації з олімпійських видів спорту підписали спільне Звернення до МОК щодо можливого допуску російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань

9 березня відбулася нарада за участі президента НОК України, окремих членів виконкому НОК України та представників всеукраїнських федерацій з олімпійських видів спорту. Захід організовано для розгляду звернення федерацій щодо формування єдиної позиції олімпійського руху України в питанні недопущення спортсменів російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань.

У результаті обговорення зазначеного питання національні федерації з олімпійських видів спорту підписали Звернення до Міжнародного олімпійського комітету з вимогою залишити чинною рекомендацію Виконкому МОК від 28.02.2022 щодо недопуску спортсменів росії та білорусі до міжнародних змагань до завершення збройної агресії в Україні.

«У нинішніх надскладних умовах військової агресії російської федерації ми всі разом продовжуємо робити все можливе, аби захистити національні інтереси та інтереси нашої олімпійської родини. Тримаємо наш фронт і робимо все для того, щоб спортсменів рф та рб не допустили до міжнародних змагань у будь-якому статусі, навіть у нейтральному», - зазначив під час засідання президент НОК України Вадим Гутцайт.
 

ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ:

За інформацією Національного олімпійського комітету України

 
09.03.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах