Черлідери Донеччини здобули низку нагород на чемпіонаті України у Львові

З 4 по 6 березня місто Львів прийняло XIX чемпіонат України з черліденгу. За звання кращих змагалися понад 1300 учасників, які представляли 39 клубів із 13 регіонів та столиці України.

У складі збірної команди Донецької області на чемпіонаті гідно виступили спортсмени Покровської та Добропільської міських громад під керівництвом тренерів Наталії Коновалюк і Катерини Шамрай, відзначившись низкою медалей в різних категоріях та програмах.

Серед дорослих до числа переможців і призерів увійшли:

1 місце, хіп-хоп соло – Вікторія Губа;
1 місце, хіп-хоп квартет – Дар’я Махонько, Діана Рибка, Вікторія Губа, Данило Шумейко;
2 місце, хіп-хоп дует – Данило Шумейко, Вікторія Губа;
2 місце, данс-квартет – Дар’я Махонько, Вікторія Губа, Вікторія Чехута, Софія Парубова;
3 місце, джаз-квартет – Вікторія Губа, Дар’я Махонько, Дар’я Резник, Софія Парубова.

У змаганнях вікової категорії юніори бронзовими призерками в програмі данс-дует стали Вікторія Яричевська та Злата Іванова.

Серед спортсменів 8-12 років юні черлідери Донеччини додали до скарбнички регіону золоті нагороди: Анастасія Салова – у хіп-хоп соло, Меланія Тонкопей та Кристина Марковська – у данс-дуеті.

Відзначимо, що урочистим моментом змагань стало вручення посвідчень «Майстер спорту України» трьом спортсменам Донецької області, багаторазовим переможцям і призерам чемпіонатів України з черліденгу Вікторії Губі, Данилу Шумейку та Дар’ї Резник.

За підсумками змагань тренерський штаб визначить склад збірної України для участі в чемпіонаті світу у США та чемпіонаті Європи в Італії.