Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


47-му відкриту першість Донецької обласної СДЮСШОР з боксу гостинно прийняв Івано-Франківськ

З 1 по 5 березня в Івано-Франківську відбулася відкрита першість Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу. Свою майстерність та волю до перемоги мали можливість показати діти, які попри російську воєнну агресію проти України продовжують наполегливі тренування в різних куточках нашої держави.

Участь у турнірі взяв 81 боксер – представники 20 міст Донецької, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької, Чернівецької, Полтавської, Херсонської, Запорізької та Одеської областей.

На рингу, встановленому відповідно до правил проведення всеукраїнських та міжнародних боксерських змагань, усього відбулося 58 двобоїв.

За підсумками фінальних поєдинків переможців і срібних призерів нагородили грамотами, медалями й пам’ятною атрибутикою. Кращим боксером турніру визнаний Відаді Зейнієв (м. Покровськ, тренер Батіралі Карімов), грамотою «За кращу тактико-технічну підготовку» відзначено Станіслава Гукова (м. Гірник, тренер Олександр Каюмов), а грамоту та пам’ятний сувенір «За волю до перемоги» отримав Оскар Гаращенко (м. Івано-Франківськ).

Змагання відбулися за підтримки управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації. Також тренери і спортсмени висловлюють вдячність за надані умови для проведення першості директору Івано-Франківської обласної ДЮСШ Мирославу Карабіну, президенту Івано-Франківської федерації боксу Сервіну Сулейманову та Благодійному фонду «Адра».

 
 
06.03.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах