Два більярдисти Донеччини зіграли в основному етапі Кубку України

Величезний турнір з більярдного спорту – Кубок України GGPOKER 2022 з комбінованої піраміди – прийняло місто Ужгород, зібравши 96 учасників із 14 регіонів та столиці держави.

Донецьку область на змаганнях представили три спортсмени: Володимир Перкун із Костянтинівки, Роман Дяденко (Маріупольська громада) і Юрій Литвинов (Покровська громада).

Для Романа Дяденка жеребкування кваліфікації виявилося непрохідним.

Юрій Литвинов без поразок пройшов кваліфікацію і зіграв у основному етапі змагань.

Володимир Перкун потрапив до топ-32 автоматично за рейтингом. Спортсмен здобув перемоги в 1/16 та 1/8 фіналу, а на стадії чвертьфіналу з рахунком 2:5 поступився Андрію Клестову, який у підсумку став переможцем Кубку України.

Учасники турніру з комбінованої піраміди дякують Збройним Силам України за можливість жити та змагатися. На підтримку українських захисників організатори змагань цього разу виділили 50000 грн.