Юні легкоатлети Донеччини – призери чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР у приміщенні

24-26 лютого в Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮШОР, учасниками якого стали юнаки і дівчата 2008-2009 років народження з 23 регіонів та столиці держави.

Донеччину на змаганнях представили 7 спортсменів, і на п’єдестал пошани заслужили піднятися три учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки.

Срібним призером в стрибках у висоту з результатом 1,70 метри став Іван Тітов, тренерами якого є Дмитро Захожий та Олександр Захожий.

У бігу на 3000 метрів «срібло» з часом 10 хвилин 39.50 секунд здобув Богдан Стремоухов, який є вихованцем ДЮСШ №2 міста Краматорськ (тренер Тетяна Ольхова). Також він був четвертим у бігу на 1500 м з перешкодами (5:07.03).

«Бронзу» до скарбнички Донецької області в стрибках з жердиною із результатом 2.90 метри додав Антон Алексєєв, якого підготував тренер Юрій Седньов.