Інваспорт. Легкоатлетка Валерія Літвяхова з Вугледару здобула «бронзу» на чемпіонаті Києва

10 лютого відбувся чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні, де гідну змагальну боротьбу показали вихованці Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю.

На дистанції 400 м з результатом 1 хвилина 10,46 секунд бронзовою призеркою стала Валерія Літвяхова з міста Вугледар, тренерами якої є Тетяна Савчук та Вячеслав Понька.

Також на змаганнях у Києві від ДО ДЮСШОІ виступили Олександр Михайліченко, Катерина Ткаченко та Владислав Богун із міста Бахмут, які під керівництвом Вячеслава Поньки та Юрія Оніщенка продовжують підготовку до майбутнього чемпіонату України з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю.