Легкоатлети Донеччини здобули 5 медалей на Кубку України

7 лютого Київ прийняв Кубок України з легкої атлетики, що став одним із етапів підготовки до майбутнього чемпіонату країни у приміщенні.

За підсумками змагань атлети Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, представники міст Бахмут, Дружківка і Торецьк, вибороли 1 золоту, 3 срібні та 1 бронзову нагороди.

Переможницею змагань у бігу на 3000 метрів з результатом 9 хвилин 49,90 секунд стала Богдана Семьонова.

Срібні медалі здобули: у бігу на 60 м з часом 6,77 с – Олександр Сосновенко; у штовханні ядра – Марія Ларіна (14,76 м); у потрійному стрибку (12,84 м) – Вікторія Баранівська.

«Бронзу» до скарбнички регіону додав Руслан Наумов, який дистанцію 2000 метрів з перешкодами подолав за 5 хвилин 49,03 секунд.

Підготували легкоатлетів Донеччини – переможців і призерів Кубку України – тренери Володимир Ліщук, Тетяна Серорез, Ольга Лук’янова, Олексій та Ольга Семенови, Іван Романенко, Михайло Марченко, Костянтин Степанцов.