Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Вікторія Ткачук розпочала 2023 рік з особистого рекорду на 400-метрівці

2 лютого в чеському місті Острава відбулися змагання з легкої атлетики в приміщенні срібної серії світового туру «Czech Indoor Gala 2023», що стали вдалими для спортсменки Донецької області Вікторії Ткачук.

На першому старті у новому сезоні атлетка виступила в бігу на 400 метрів (основною дисципліною для неї є 400 м з бар’єрами), де суперницями були представниці Нідерландів, Чехії, Великобританії та Сербії. Час Вікторії – 52,39 секунд – її кращий особистий результат на цій дистанцій та третій на турнірі. Швидшими за українку виявилися нідерландка Ліке Клавер (51,00 секунда) та чешка Лада Вондрова (51,57 с).

«‎Результату ніякого не очікувала. Я просто виконувала завдання тренера, а потім вже дивилась на секунди, але першим стартом дуже задоволена! Біглося, щоправда, незвично. Адже манеж класний і віражі пологі – для мене це було сюрпризом. Дистанція дуже сподобалась. Хочеться додати в результаті плюс – це цікавий досвід і чому б ні! Наступний старт в польському Торуні 8-го лютого», - відзначила наша спортсменка в коментарі для Федерації легкої атлетики України.

Вікторія Ткачук – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, представляє на змаганнях Школу вищої спортивної майстерності Донецької області та місто Бахмут. У бігу на 400 м з бар’єрами є фіналісткою Олімпійських ігор-2020, срібною призеркою чемпіонату Європи 2022 року. На бар’єрній 400-метрівці її особистий рекорд становить 53.76 секунд.

 

Світлини – від Adolf Horsinka (Český atletický svaz) та зі сторінки спортсменки в Instagram

 

04.02.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах