Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Затверджено старших тренерів Донецької області з видів спорту на 2023 рік

Комісія з розгляду та затвердження списків старших тренерів Донецької області з олімпійських та неолімпійських видів, яку очолює начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, схвалила відповідний перелік на 2023 рік.

Згідно наказу управління, подальшим розвитком олімпійських видів спорту в поточному році опікуватимуться 63 старших тренери за різними віковими групами спортсменів.

Старшими тренерами з неолімпійських видів спорту, які культивуються в Донецькій області та для яких створено громадські об’єднання, на 2023 рік затверджено 72 наставників.

За підсумками першого півріччя року заплановано проведення обласною комісією вибіркових співбесід з тренерами.

Список старших тренерів з олімпійських видів спорту на 2023 рік

з/п
Вид спорту
Старший тренер
(за віковими групами спортсменів)
ПІБ
1
Бадмінтон
усі вікові категорії
Симоненко Дмитро Олександрович
2
Баскетбол
юнаки
Опаренко Андрій Вікторович
3
дівчата
Соболь Наталя Олексіївна
4
Бейсбол, софтбол
усі вікові категорії
Галкін Юрій Анатолійович
5
Бокс
чоловіки, чоловіки до 23 років, молодь (чоловіки)
Бичков Андрій Олександрович
Карімов Батіралі Акбарович
6
жінки, молодь (жінки), юніорки, дівчата
Харькін Денис Миколайович
7
юніори
Карімов Батіралі Акбарович
8
юнаки
Нешин Віталій Вікторович
9
Боротьба вільна
дорослі (жінки), дорослі до 23 років (жінки), юніорки, кадетки, дівчата
Веремієнко Олександр Миколайович
10
дорослі (чоловіки), дорослі до 23 років (чоловіки)
Єфремов Андрій Вікторович
11
юніори, кадети, юнаки
Єфремов Максим Вікторович
12
Боротьба греко-римська
дорослі, дорослі до 23 років
Євтушенко Олег Іванович
13
юніори, кадети (U 17)
Васильченко Сергій Вікторович
14
Важка атлетика
чоловіки, жінки
Романчук Віктор Васильович
15
молодь до 23 років, юніори до 20 років
Задрановський Денис Юрійович
16
юнаки, дівчата до 17 років, юнаки, дівчата до 15 років, юнаки, дівчата до 13 років
Обухов Ігор Вікторович
17
Велосипедний спорт (МТБ)
чоловіки, жінки, молодь до 23 років, юніори, юніорки
Поспєєв Кирило Васильович
18
юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата
Сауткіна Людмила Григорівна
19
Велосипедний спорт (трек)
чоловіки
Солнцев Олексій В’ячеславович
20
молодь до 23 років (чоловіки, жінки)
Красов Валерій Рафаїлович
21
юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата
Геращенко Олександр Миколайович
22
Велосипедний спорт (шосе)
чоловіки, жінки
Гречин Сергій Володимирович
23
молодь до 23 років (чоловіки, жінки)
Красов Валерій Рафаїлович
24
юніори, юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата
Геращенко Олександр Миколайович
25
Велосипедний спорт (BMX)
юнаки, дівчата
Красов Кирило Валерійович
26
Веслування на байдарках і каное
молодші юнаки, молодші дівчата
Кримська Валентина Сергіївна
27
Вітрильний спорт
усі вікові категорії
Жукалін Іван Леонідович
28
Водне поло
дорослі (чоловіки)
Шилін Тимур Владиславович
29
дорослі (жінки)
Дзержинський Олександр Едуардович
30
юніорки
Рябченко Сергій Євгенович
31
Волейбол
дорослі (чоловіки)
Пасажін Микола Миколайович
32
дорослі (жінки)
Лавриненко Наталія Вікторівна
33
юнаки
Ляшенко Микола Григорович
34
дівчата
Дробітько Олена Вікторівна
35
Волейбол пляжний
усі вікові категорії
Маринич Олег Олександрович
36
Гандбол
дорослі (чоловіки)
Фучеджи Іван Іванович
37
Гімнастика спортивна
усі вікові категорії
Ковальова Ольга Федорівна
38
Гімнастика художня
Відсутні кандидатури
39
Дзюдо
дорослі (чоловіки, жінки)
Ігнатенко Дмитро Сергійович
40
молодь до 23 років (чоловіки, жінки)
Боровік Андрій Сергійович
41
юніори, юніорки
Іванисенко Віталій Анатолійович
42
кадети (юнаки, дівчата)
Мільошкін Данило Сергійович
43
молодші кадети (юнаки, дівчата)
Новиков Едуард Володимирович
44
Кінний спорт
діти, юнаки, дівчата, юніори, юніорки
Тверскова Світлана Іванівна
45
Легка атлетика
дорослі (чоловіки, жінки),
молодь (чоловіки, жінки)
Степанцов Костянтин Альбертович
46
юніори, юніорки, юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата
Серорез Тетяна Борисівна
47
метання (молот) (усі вікові категорії) метання (диск, ядро) (усі вікові категорії)
Василенко Наталя Вікторівна
Семенов Олексій Сергійович
48
Плавання
дорослі, молодь, юніори, юнаки
Конжуков Олександр Володимирович
49
Плавання синхронне
діти, юнаки, дівчата
Гребеннікова Ірина Вікторівна
50
Регбі
усі вікові категорії
Юркін Ігор Олександрович
51
усі вікові категорії
Лисенко Володимир Вікторович
52
Скелелазіння
дорослі (чоловіки, жінки),
Зубко Ірина Василівна
53
юніори, юніорки, молодь
Тяпкін Ігор Олегович
54
юнаки, дівчата
Фомін Сергій Володимирович
55
Стрибки у воду
усі вікові категорії
Головань Анатолій Іванович
56
Стрільба кульова
дорослі, юніори, юніорки
Сухорукова Ірина Геннадіївна
57
юнаки, дівчата
Сухоруков Юрій Олександрович
58
Стрільба стендова
Відсутні кандидатури
59
Стрільба з лука
Відсутні кандидатури
60
Сучасне п’ятиборство
усі вікові категорії
Сидоров Дмитро Михайлович
61
Теніс
Відсутні кандидатури
62
Теніс настільний
усі вікові категорії, крім дорослих
Кацюба Вікторія Віталіївна
63
Триатлон
дорослі, молодь (чоловіки, жінки)
Драгулян Георгій Васильович
64
юніори, юніорки, юнаки, дівчата
Драгулян Ольга Олексіївна
65
Тхеквондо (ВТФ)
дорослі (чоловіки, жінки), юніори, юніорки
Бірюков Юрій Віталійович
66
старші юнаки та дівчата (кадети), юнаки, дівчата, молодші юнаки та дівчата
Страшненко Володимир Миколайович
67
Фехтування
діти, юнаки, дівчата
Маліновська Ганна Олександрівна
68
Футбол
дорослі чоловіки
Косевич Олександр Олександрович
69
усі вікові категорії, жінки
Сологуб Аліна Євгенівна
70
Фігурне катання на ковзанах
Відсутні кандидатури
71
Хокей з шайбою
Відсутні кандидатури
 
Список старших тренерів з неолімпійських видів спорту на 2023 рік
 
з/п
Вид спорту
Старший тренер
(за віковими групами спортсменів)
ПІБ
Види спорту, що культивуються в Донецькій області,
та створені громадські об’єднання
1
Авіамодельний спорт
усі вікові категорії
Лобов Павло Сергійович
2
Айкідо
усі вікові категорії
Бурба Вітас Іозасович
3
усі вікові категорії
Целих Сергій Дмитрович
4
Армрестлінг
усі вікові категорії
Никитенко Вадим Андрійович
5
Бодібілдинг
юніори, дорослі
Талавера Віталій Сергійович
6
юніори, дорослі
Сігнатулін Максим Віталійович
7
Бойове самбо
усі вікові категорії
Безуглий Андрій Анатолійович
8
юнаки молодшого і середнього віку
Пятихатка Артем Миколайович
9
Боротьба самбо
юнаки та дівчата старшого віку, юніори та юніорки
Лунгу Дмитро Іванович
10
дорослі
Мацай Ігор Володимирович
11
Гирьовий спорт
дорослі
Гаража Леонід Федорович
12
дорослі
Нескреба Євген Вікторович
13
юніори, юніорки
Кривцов Олег Вікторович
14
Змішані єдиноборства (ММА)
усі вікові категорії
Пятихатка Артем Миколайович
15
Карате
усі вікові категорії, куміте
Волошин Єгор Андрійович
16
усі вікові категорії
Шалаумов Ігор Вікторович
17
Карате JKS
юнаки
Волошин Єгор Андрійович
18
усі вікові категорії
Пархоменко Гелена Ахтарівна
19
усі вікові категорії
Шалаумов Ігор Вікторович
20
Карате WKС
юнаки та юніори
Бурмістров Марк Віталійович
21
юнаки та юніори
Чепіга Ярослав Анатолійович
22
Кікбоксинг «Іска»
усі вікові категорії
Лук’янченко Сергій Вольмирович
23
усі вікові категорії
Лук’янченко Євгеній Сергійович
24
Кікбоксинг WAKO
усі вікові категорії, фул-контакт
Дріга Артем Геннадійович
25
усі вікові категорії, К-1
Лі Віталій Терентійович
26
усі вікові категорії, лайт-контакт, кік-лай, поінт-файтинг
Гіда Владислав Павлович
27
усі вікові категорії, лоу-кік
Харькін Денис Миколайович
28
Кікбоксинг WKA
усі вікові категорії
Артюхов Антон Олександрович
29
Кікбоксинг WPKA
усі вікові категорії
Лук’янченко Сергій Вольмирович
30
усі вікові категорії
Лук’янченко Євгеній Сергійович
31
Кіокушинкай карате
усі вікові категорії
Гетьманський Сергій Олександрович
32
юнаки              
Жадан Антон Олександрович
33
юнаки
Чугунков Роман Сергійович
34
Комбат Дзю-Дзюцу
усі вікові категорії
Безуглий Андрій Анатолійович
35
юнаки
Пятихатка Артем Миколайович
36
Мотоциклетний спорт
усі вікові категорії
Доценко Валерій Валерійович
37
Пауерліфтинг
 
дорослі (чоловіки)
Бичков Олексій Миколайович
38
юніорки
Бичкова Альона Юріївна
39
юніори
Рубець Олександр Сергійович
40
дівчата
Загоруйко Валентина Олександрівна
41
юнаки
Збандут Іван Васильович
42
дорослі (жінки)
Федоренко Сергій Вікторович
43
Пляжна боротьба
усі вікові категорії
Рева Олег Борисович
44
Радіоспорт
усі вікові категорії
Іванько Олексій Володимирович
45
усі вікові категорії
Іванько Юлія Сергіївна
46
Регбіліг
усі вікові категорії
Юркін Ігор Олександрович
47
усі вікові категорії
Лисенко Володимир Вікторович
48
Риболовний спорт
усі вікові категорії
Ковальов Олександр Олександрович
49
усі вікові категорії
Ірюпін Віталій Володимирович
50
Спортивна аеробіка
юнаки, юніори
Карпенко Ілона Степанівна
51
юні (молодь)
Кучерук Тетяна Марківна
52
Спортивне орієнтування
дорослі
Кузьмін Ігор Євгенович
53
усі вікові категорії, рогейн
Тарасенко Сергій Володимирович
54
усі вікові категорії
Дойч Тетяна Леонтіївна
55
Спортивні танці
молодь, дорослі
Волкова Наталія Юріївна
56
юніори
Глянько Ірина Віталіївна
57
юніори
Денисенко Євгенія Володимирівна
58
ювенали, юніори, дорослі
Хіміон Тетяна Петрівна
59
Стронгмен
дорослі
Лашин Олександр Валерійович
60
Спорт із собаками
юнаки, дорослі
Бєлякова Оксана Анатоліївна
61
дорослі
Бінковський Костянтин Петрович
62
юнаки, дорослі
Копатько Олена Вікторівна
63
Судномодельний спорт
усі вікові категорії
Лисих Георгій Валентинович
64
Сумо
усі вікові категорії
Рева Олег Борисович
65
усі вікові категорії
Кадиграбова Юлія Віталіївна
66
діти, молодші юнаки
Митник Ольга Миколаївна
67
Традиційне карате
усі вікові категорії
Пеняшкін Костянтин Вікторович
68
усі вікові категорії
Пеняшкін Олександр Вікторович
69
Ушу
дорослі, юнаки
Болдирєв Віталій Іванович
70
юніори та юнаки
Болдирєва Тетяна Володимирівна
71
юніори
Чалова Віолетта Геннадіївна
72
Футзал
усі вікові категорії, дорослі (чоловіки)
Головченко Андрій Анатолійович
73
усі вікові категорії, дорослі (жінки)
Сологуб Аліна Євгенівна
74
Хортинг
усі вікові категорії
Зубов Євген Олександрович
75
усі вікові категорії
Алімахін Дмитро Михайлович
76
Черліденг
усі вікові категорії
Коновалюк Наталія Федорівна
77
Шахи
усі вікові категорії
Аракелов Геннадій Суренович
78
усі вікові категорії
Мартинков Олександр Вікторович
79
усі вікові категорії
Меламед Ганна Ісаківна
80
Автомобільний спорт
Відсутні кандидатури
81
Автомодельний спорт
Відсутні кандидатури
82
Альпінізм
Відсутні кандидатури
83
Більярдний спорт
Відсутні кандидатури
84
Боротьба Кураш
Відсутні кандидатури
85
Джиу-джитсу
Відсутні кандидатури
86
Кікбоксинг ВТКА
Відсутні кандидатури
87
Козацький двобій
Відсутні кандидатури
88
Комбат самозахист ІСО
Відсутні кандидатури
89
Косікі карате
Відсутні кандидатури
90
Пейнтбол
Відсутні кандидатури
91
Професійний бокс
Відсутні кандидатури
92
Роликовий спорт
Відсутні кандидатури
93
Рукопашний бій
Відсутні кандидатури
94
Спортивний туризм
Відсутні кандидатури
95
Таеквон-до І.Т.Ф.
Відсутні кандидатури
96
Таїландський бокс Муей Тай
Відсутні кандидатури
97
Фунакоші Шотокан Карате
Відсутні кандидатури
98
Шашки
Відсутні кандидатури
99
Шотокан карате-до
Відсутні кандидатури
Види спорту, що культивуються в Донецькій області,
але громадські об’єднання не створені
100
Американський футбол
Відсутні кандидатури
101
Військово-спортивні багатоборства
Відсутні кандидатури
102
Годзю-рю карате
Відсутні кандидатури
103
Дартс
Відсутні кандидатури
104
Боулінг
Відсутні кандидатури
105
Голубиний спорт
Відсутні кандидатури
106
Городковий спорт
Відсутні кандидатури
107
Кіокушин карате, кіокушинкайкан карате
Відсутні кандидатури
108
Морські багатоборства
Відсутні кандидатури
109
Парашутний спорт
Відсутні кандидатури
110
Петанк
Відсутні кандидатури
111
Підводний спорт
Відсутні кандидатури
112
Практична стрільба
Відсутні кандидатури
113
Перетягування канату
Відсутні кандидатури
114
Пляжний футбол
Відсутні кандидатури
115
Повітроплавальний спорт
Відсутні кандидатури
116
Пожежно-прикладний спорту
Відсутні кандидатури
117
Ракетомодельний спорт
Відсутні кандидатури
118
Спортивна акробатика
Відсутні кандидатури
119
Український рукопаш «Спас»
Відсутні кандидатури
120
Флорбол
Відсутні кандидатури
 

Щоб слідкувати за спортивним життям Донецької області, оберіть для себе будь-який зручний канал отримання інформації:

Сайт: sportdonoda.gov.ua
Фейсбук: www.facebook.com/sportdonoda
Телеграм: t.me/sportdonoda
Інстаграм: www.instagram.com/sportdonoda
Твіттер: twitter.com/sportdonoda

 

24.01.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах