Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


XVI зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль-2023 відкрито!

21 січня у місті Трієст (Італія) відбулася урочиста церемонія відкриття найпрестижніших молодіжних стартів Старого світу. Учні та студенти Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки відзначили цю подію. 
 
Урочисті збори з нагоди відкриття ЄЮОФ-2023 розпочались з підняття державного прапору і вітальної промови начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, першого заступника голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимира Мицика.
 
На урочистому заході, до якого також долучилися представники Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи з ігрових видів та єдиноборств, пролунали щирі слова підтримки юним олімпійцям України, які змагатимуться на фестивалі.
 
Упродовж тижня ми будемо вболівати за наших юних співвітчизників, які представляють Україну в 9 видах спорту: біатлоні, лижних гонках, фристайлі, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, стрибках на лижах з трампліна,  фігурному катанні на ковзанах, шорт-треці, сноубордингу.
 
Бажаємо успіхів та перемог нашим спортсменам!
 
24.01.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах