У Донецьку відбувся чемпіонат області з боксу серед юніорів

11-15 березня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки пройшов чемпіонат Донецької області з боксу серед юніорів 1998-1999 років народження.

Учасниками змагань стали 123 спортсмена з Авдіївки, Артемівська, Білицького, Вугледару, Горлівки, Дебальцевого, Дзержинська, Добропілля, Донецька, Єнакієвого, Іловайська, Краматорська, Красноармійська, Макіївки, Маріуполя, Селидового, Харцизька, Ясинуватої. Боксери змагалися в наступних вагових категоріях: 40 кг, 42 кг, 46 кг, 48 кг, 50 кг, 52 кг, 54 кг, 57 кг, 60 кг, 63 кг, 66 кг, 70 кг, 75 кг, 80 кг, +80 кг.

У командному заліку кращими стали донецькі спортсмени, які завоювали 14 медалей (3 золоті, 3 срібні та 8 бронзових). Друге місце посіли макіївчани, у активі яких 10 нагород (2 золоті, 1 срібна та 7 бронзових), а третє – боксери з Красноармійська, які стали володарями 8 медалей (4 «золота», 3 «срібла», 1 «бронза»).

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Микола Бурлуцький (40 кг), Антон Романовський (42 кг), Артем Демяненко (46 кг), Данило Птуха (48 кг), Богдан Соболь (50 кг), Микола Науменко (52 кг), Станіслав Кунов (54 кг), Владислав Карпачов (57 кг), Владислав Максюченко (60 кг), Станіслав Максюченко (63 кг), Станіслав Мирошников (66 кг), Юрій Волошин (70 кг), Іван Чубревічев (75 кг), Владислав Дмитрієнко (80 кг), Георгій Єгіазарян (+80 кг).