Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Вадим Гутцайт: «Рухаємося далі. Нам треба працювати на Перемогу – спортивну і України!»

13 січня в режимі ZOOM-конференції відбулася ХХХVIII Генеральна позачергова асамблея Національного олімпійського комітету України, у рамках якої було розглянуто основні організаційні питання, в тому числі фінансовий звіт, план бюджету організації на 2023 рік та вирішення кадрових питань.

За словами Міністра молоді та спорту України, президента Національного олімпійського комітету України Вадима Гутцайта, у поточному році планується збільшити допомогу федераціям та обласним відділенням (на 30%), розмір стипендій для атлетів – стипендіатів обласних відділень – зросте більше ніж на 75%, вдвічі збільшиться підтримка НОК для ФСТ та відомств.

У частині кадрових ротацій більшістю голосів було задоволено заяви окремих членів НОК щодо виходу зі складу виконкому та складу організації.

Окрім того, віцепрезидентом НОК України обрано Олександра Крикуна – відомого легкоатлета, що спеціалізується в метанні молота, призера Олімпійських ігор. Його кандидатуру підтримали 99 учасників засідання. Більшістю голосів до складу виконкому НОК України обрано Юрія Копитка. Підтримано і прохання національних федерацій регбі та гандболу щодо ротації представництва окремих членів НОК України.

У завершальній промові президент НОК України Вадим Гутцайт подякував усім за участь та наголосив, що попереду багато роботи. «Рухаємося далі. Нам треба працювати на Перемогу: на спортивній арені та перемогу України!», – сказав він.

 
 
 
13.01.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах