У Горлівці відбулися обласні змагання з баскетболу серед дітей-інвалідів у програмі спартакіади «Повір у себе»

З 19 по 20 березня на спортивній базі дитячого футбольного клубу «Спартак» у м. Горлівка пройшли змагання з баскетболу серед дітей-інвалідів з порушенням слуху, розумового і фізичного розвитку в програмі спартакіади Донецької області «Повір у себе».

У змаганнях взяло участь 56 спортсменів-інвалідів 1998-2002 років народження - вихованців загальноосвітніх спеціальних шкіл-інтернатів Донецької обласної ради: Донецької школи-інтернату І-ІІ ступенів № 20, Донецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 19, Маріупольської школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 21, Єнакіївської школи-інтернату № 30, Горлівських шкіл-інтернатів № 24 і № 25.

Турнір проводився за круговою системою. Перемогу в яскравому протистоянні здобула команда Маріупольської школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 21, яка і забрала із собою кубок змагань. Друге місце, поступившись переможцям 3 очки, завоювали хлопці Донецької школи-інтернату І-ІІ ступенів № 20, а третє місце посів колектив Донецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 19. Вісім спортсменів, які показали високу майстерність, отримали путівки до Міжнародного дитячого центру «Артек».