Плавці Донецької області здобули медалі на турнірах у Чехії та Литві

З 15 по 18 грудня успішними виступами на міжнародних змаганнях відзначилися представники Донеччини у плаванні.

За підсумками турніру в чеському місті Злін 18-річний Данило Чобанян із Маріуполя став володарем двох нагород. На дистанції 1500 вільним стилем серед чоловіків він здобув «золото» з результатом 15 хвилин 52,86 секунд, а на 400-метрівці комплексним плаванням – «срібло».

19-річний Олександр Денисов із Соледару на чемпіонаті Литви, що відбувся в 25-метровому басейні у місті Друскінінкай, показав другий результат на дистанції 400 м комплексним плаванням. З результатом 4 хвилини 16,84 секунди він трохи поступився ще одному українцю Олексію Грабарову (4:16.16).

Обидва плавці Донеччини – майстри спорту України, представляють Школу вищої спортивної майстерності регіону. Данило Чобанян також є спортсменом-інструктором Донецької обласної штатної команди резервного спорту.