Дзюдоїсти Донеччини – переможці та призери змагань у Румунії

10 та 11 грудня в румунських містах Арад і Плоєшті відбулися міжнародні турніри з дзюдо, що стали успішними для спортсменів Донецької області.

Представники Слов’янської та Лиманської громад, вихованці Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, вибороли 6 нагород: 3 золоті й 3 бронзові.

На престижному турнірі в Араді серед спортсменів до 18 років переможцями своїх вагових категорій стали: 57 кг – Вікторія Сотник, 63 кг – Ганна Савенко, 70 кг – Альона Незнаєва. «Бронзу» у категорії 66 кг до скарбнички додав Назар Макешин.

На змаганнях у Плоєшті серед юнаків і дівчат 2012-2013 років народження бронзові медалі здобули: Захар Макешин – у ваговій категорії 30 кг, Софія Незнаєва – у категорії 32 кг.

Підготували дзюдоїстів Донеччини тренери Дмитро Ігнатенко, Інга Бобровська, Олексій Роменський та Віталій Іванисенко.