Тхеквондисти Донеччини здобули низку нагород чемпіонату України в Івано-Франківську

Протягом 30 листопада – 4 грудня 2022 року в місті Івано-Франківськ пройшла серія національних змагань з тхеквондо (ВТФ): у розділі «керугі» серед старших юнаків (кадетів), юніорів, молоді, дорослих та в розділі «пумсе». Чемпіонат України з цього виду спорту став першим з початку повномасштабного російського воєнного вторгнення в нашу державу.

Спортсмени Донецької області за підсумками змагань вибороли медалі різного ґатунку.

Володарями чотирьох нагород у розділі «керугі» стали вихованці ДЮСШ Дружківської міської ради, тренерами яких є Володимир Страшненко та Юрій Бірюков. Дмитро Страшненко здобув «срібло» у ваговій категорії до 53 кг серед кадетів, Андрій Смирнов – «бронзу» в категорії до 51 кг серед юніорів. Ще дві медалі здобули тхеквондисти, які також є представниками Школи вищої спортивної майстерності Донеччини: Марк Двібородчин – у категорії до 54 кг серед дорослих, Дмитро Мусієнко – у категорії до 73 кг серед юніорів.

Результативним став виступ спортсменів із міста Мирноград, яких підготував тренер-викладач Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Жувака. У розділі «керугі» третьою в категорії понад 68 кг серед юніорок була Єлизавета Вишневська. У розділі «пумсе» тхеквондисти Донеччини мають такі здобутки:

- Олександра Власенко – 2 місце в особистих змаганнях серед дівчат;
- Лілія Баранова, Альона Животова, Олександра Власенко – 2 місце в командних змаганнях серед дівчат;
- Єгор Дербеньов – 3 місце в особистих змаганнях серед чоловіків до 30 років;
- Єлизавета Вишневська та Єгор Дербеньов – 3 місце в парних змаганнях серед дорослих до 30 років;
- Сергій Жувака – 1 місце в особистих змаганнях серед чоловіків до 40 років;
- Наталія Жувака та Сергій Жувака – 2 місце в парних змаганнях серед дорослих до 40 років;
- Сергій Жувака, Артем Ратушний, Єгор Дербеньов – 2 місце в командних змаганнях серед чоловіків до 40 років.

Федерація тхеквондо України висловлює вдячність українським воїнам, завдяки яким спортсмени мають можливість виступати на турнірах, що проходять як в Україні, так і за кордоном, прославляючи нашу державу.