На чемпіонаті України з вільної боротьби U20 в активі Донеччини 3 медалі

15-18 листопада в місті Коломия Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок, учасниками якого стали спортсмени 2002-2004 років народження з різних регіонів нашої держави.

Від Донецької області на п’єдестал пошани змагань піднялися два борці та одна борчиня.

Дві срібні медалі вибороли вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи міста Слов’янськ та Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби, яких підготував тренер Віталій Жданов. У ваговій категорії 70 кг призером став Кирило Шарапов, у ваговій категорії 92 кг – Мухаммад Лутфієв.

Бронзову нагороду в категорії 53 кг отримала Олександра Федорченко з Мирнограду, вихованка Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки та ОСДЮСШОР з видів боротьби, представниця Школи вищої спортивної майстерності Донеччини (тренер Олександр Веремієнко).