Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Кікбоксери Донецької області – бронзові призери чемпіонату Європи в Туреччині

Трьома нагородами відзначилися спортсмени Донеччини на європейській першості з кікбоксингу WAKO серед дорослих, що відбулася з 11 по 20 листопада в турецькій Анталії.

Вихованець Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу Микита Курдюков з міста Авдіївка, тренером якого є Артем Дубровський, отримав бронзову нагороду в розділі фул-контакт у ваговій категорії до 51 кг.

Ще дві «бронзи» також у розділі фул-контакт до скарбнички принесли кікбоксери з міста Курахове, яких підготував тренер Артем Дріга. Данило Стрілець піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани у ваговій категорії до 54 кг, Данило Проломов – у категорії до 60 кг.

Загалом у активі української збірної з кікбоксингу WАKО за підсумками чемпіонату Європи в Туреччині виявилося 27 медалей (11 золотих, 3 срібних і 13 бронзових) – це дозволило їй посісти друге місце в загальнокомандному заліку серед 39 країн-учасниць. Збірна присвячує свої досягнення спортсменам та тренерам, які зараз у боротьбі з російськими окупантами захищають суверенітет і територіальну цілісність рідної України.

 

23.11.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах