Дзюдоїстки Донеччини вибороли два «срібла» на кадетському Кубку Європи

Дві представниці Школи вищої спортивної майстерності Донецької області відзначилися срібними нагородами на Кубку Європи з дзюдо серед спортсменів до 18 років, що відбувся 22-23 жовтня в столиці Латвії Ризі.

Меланія Водянна стала другою у ваговій категорії 48 кг. Вона перемогла Татевік Мінасян з Австрії, Вітауте Ейнікайте з Литви та українку Алісу Мальовану, але поступилася Нур Нуфаль із Нідерландів.

Ганна Зайцева зі Слов’янська, яка також є вихованкою Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, успішно виступила у ваговій категорії 63 кг. Дзюдоїстка була сильнішою за Генрієтту Ліппус з Естонії, Сію Колегем із Нідерландів та у фіналі поступилася Ліхі Боарон з Ізраїлю.

Загалом збірна України на Кубку Європи з дзюдо в Ризі здобула 15 медалей (3 золоті, 4 срібні, 8 бронзових), що дозволило їй очолити загальнокомандний залік з-поміж 15 країн-учасниць.