Команда шпажистів Донецької області завоювала «срібло» на Кубку України з фехтування серед юніорів

З 13 по 18 березня в Миколаєві пройшов Кубок України з фехтування серед юніорів. У змаганнях взяли участь спортсмени з 11 областей України.

Першими стартували рапіристи. В особистих змаганнях два спортсмени Донецької області – вихованці ДЮСШ № 3 управління освіти м. Горлівка – посіли призові місця. Срібло завоював Богдан Долженко (тренер Старущенко В.Ф.), а бронзу – Анастасія Пащенко (тренер Рябоконь І.Д.).

Не підвели і спортсмени з фехтування на шпагах. Юнацька збірна Донецької області в командних змаганнях у впертій боротьбі посіла друге місце, програвши всього один укол збірній м. Києва. В результаті вихованці обласної КДЮСШ Поліщук Микита, Краснов Дмитро, Козир Сергій і Франчук Антон (тренери бригада Саприкіних) принесли в скарбничку Донеччини 4 срібні медалі.