Тхеквондист із Дружківки Артем Гарбар – бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи

Одну з восьми нагород для збірної України на чемпіонаті Європи з тхеквондо (ВТФ) серед молоді до 21 року, що відбувся 27-30 вересня в столиці Албанії Тирані, виборов представник Донецької області Артем Гарбар.

Вихованець Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, тренерами якого є Юрій Бірюков та Сергій Гарбар, став бронзовим призером у ваговій категорії до 80 кг, де всього змагався 21 спортсмен. Артем виграв поєдинки проти Давіда Плази з Іспанії, Віто Крпана з Хорватії, Дімітрія Айдуковіча з Сербії, але поступився Еді Хрніцу з Данії – майбутньому переможцю. Додамо, що на другу сходинку п’єдесталу пошани тут піднявся ще один українець Кирило Гурнов.

Загалом у скарбничці тхеквондистів України на чемпіонаті в Тирані виявилося одне «золото», три «срібла» і чотири «бронзи».