Донеччанин виграв міжнародний турнір зі спортивної ходьби

Донеччанин Руслан Дмитренко виграв міжнародний турнір зі спортивної ходьби Lugano Trophy – 12th Memorial Mario Albisetti 2014. Змагання входять до серії IAAF Race Walking Challenge.

16 березня турнір приймало швейцарське місто Лугано. Дмитренко, який представляє донецьку школу вищої спортивної майстерності, змагався зі спортивної ходьби на 20 км. Дистанцію він подолав з особистим рекордом – 1:20.08 год.

Слідом за українцем фінішував китаєць Цзелінь Цай (1:20.31 год), ще в 11 секундах позаду був словак Матей Тот.

«Дуже щасливий, що вдалося встановити особистий рекорд, – зазначив Руслан Дмитренко. – Я насолоджувався ходьбою за такої хорошої і сонячної погоди».

Для довідки

22 березня поточного року Руслану Дмитренку виповнюється 27 років. На літній Універсіаді 2013 року, яка проходила в Казані (Росія), він завоював дві срібні нагороди зі спортивної ходьби на 20 кілометрів: у індивідуальних (1:20:54) та командних змаганнях. Тренером Руслана є Денис Тобіас.