Олександр Вересюк і Єлизавета Моренко вибороли чотири золоті медалі Кубку Європи з сумо в Польщі

З 23 по 25 вересня в місті Седльце (Польща) відбувся Кубок Європи з сумо. Участь у змаганнях взяли понад 50 борців з Польщі, Грузії, Угорщини, Німеччини та України.

Донеччину у складі національної збірної команди України представили спортсмени з Бахмутської громади: заслужений майстер спорту України Олександр Вересюк та майстер спорту України Єлизавета Моренко.

За підсумками змагань наші сумоїсти здобули чотири золоті нагороди: три з них виборов Олександр Вересюк (абсолютна вагова категорія, вагова категорія 115+ кг,  команда першість) і ще одну золоту медаль – Єлизавета Моренко у ваговій категорії 80+ кг.

Тренуються спортсмени під наставництвом Олега Реви, Сергія і Любові Коробко.

Додамо, що у загальнокомандному заліку національна збірна України посіла перше місце континентальної першості.