Збірна Донеччини – найкраща команда чемпіонату України з боротьби вільної серед жінок U23

23 та 24 вересня в місті Хмельницький відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед жінок до 23 років. Збірна команда Донецької області виборола золоту медаль, чотири срібні, одну бронзову і перше місце загального заліку.

Впевнено подолавши чотирьох суперниць із сумарним рахунком 34:0, золоту нагороду і титул чемпіонки країни у ваговій категорії до 65 кг здобула майстер спорту України міжнародного класу Катерина Зелених.

Віцечемпіонкою країни стала майстер спорту України Лоліта Волошина (до 57 кг), а також кандидати у майстри спорту України Олександра Федорченко (до 55 кг), Анастасія Сотнікова (до 76 кг) і Єлизавета Виноград (до 59 кг), студентка третього курсу Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу імені Сергія Бубки. Бронзову нагороду в категорії до 59 кг здобула майстер спорту України Катерина Піскарьова, інструктор-методист коледжу імені Сергія Бубки.

Зазначимо, що на чемпіонаті країни наших борчинь підтримував Ігор Анушкевич, директор КЗ «ДОСФКСП ім. С.Бубки», член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області.

Додамо, що вдалого виступу спортсменок підготували тренери: Максим Єфремов, Андрій Єфремов, Григорій Шепелєв, Олександр Лозний, Олександр Веремєєнко, Сергій Слєпушкін, Олег Нікіфоров і Тетяна Кондратенко.