У Горлівці завершилися обласні змагання серед юних баскетболістів

З 11 по 15 березня в Горлівці в Палаці спорту ДЮСШ № 1 пройшов чемпіонат Донецької області з баскетболу серед юнаків 2000 року народження та молодше.

Учасниками змагань стали 112 юних баскетболістів, які склали 8 команд із Димитрова, Харцизька, Дзержинська, Артемівська, Докучаєвська, Горлівки (2 колективи) та Єнакієвого.

За підсумками чемпіонату кращою командою стала горлівська дитячо-юнацька спортивна школа № 1 (тренер – Ігор Мальцев).

Друге місце посіли баскетболісти докучаєвської ДЮСШ СК «Доломіт» (тренер – Воробйов Михайло), а замкнули трійку призерів спортсмени харцизької ДЮСШ № 2 (тренер – Артем Брунько).

Усі переможники та призери чемпіонату були нагороджені грамотами та медалями управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та федерації баскетболу Донецької області.