Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Інваспорт. Плавець із Маріуполя Олександр Комаров – дворазовий переможець відкритих змагань у Австрії

Попри війну, що російський агресор розв’язав на території суверенної України, та спричинену обстрілами й бомбардуваннями необхідність покинути власні домівки, спортсмени Донецької області продовжують гідно представляти рідний регіон та державу на міжнародній арені.

17 вересня в місті Санкт-Файт-ан-дер-Глан федеральної землі Каринтія (Австрія) на відкритому чемпіонаті з плавання відзначився нагородами вихованець Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю, заслужений майстер спорту України Олександр Комаров із міста Маріуполь.

На змаганнях серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Олександр здобув два «золота» – у плаванні вільним стилем на дистанціях 50 м і 100 м, з результатами 32.69 секунд та 1 хвилина 11.86 секунд відповідно.

Зауважимо, що Комаров є володарем медалей чемпіонатів світу та Європи, переможцем і бронзовим призером Паралімпійських ігор 2016 року, учасником Паралімпійських ігор 2012 та 2020 років. Його наставник – заслужений тренер України з плавання Василь Лисенко.

21.09.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах