Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Роман Губрій отримав «золото» на змаганнях з бодібілдингу «Арнольд Класик Європа-2022»

З 16 по 19 вересня в іспанській Севільї відбувся міжнародний турнір з бодібілдингу «Arnold Classic Europe 2022», що загалом зібрав 800 учасників із 15 країн.

Від Донецької області в складі збірної України на змаганнях виступили два спортсмени під керівництвом заслуженого тренера Віталія Талавери: представник Мирнограду Роман Губрій та представниця Маріуполя Дар’я Одностеблець.

Роман приніс до української скарбнички першу нагороду – і відразу золоту, у чоловічій категорії класик фізик до 175 см. Маючи суддівську оцінку 15 балів, він обійшов суперників із Італії, Мексики та Франції.

Дар’я Одностеблець на дебютному для себе міжнародному турнірі посіла 7 місце в категорії бікіні до 166 см серед 12 учасниць, які представляли Україну, Ірландію, Німеччину, Румунію, Італію, Норвегію, Кіпр, Фінляндію та Францію.

Усього за підсумками «Арнольд Класик Європа-2022» команда України виборола 47 нагород: 42 медалі серед аматорів (21 золоту, 11 срібних, 10 бронзових) і 5 медалей у змаганнях професіоналів Elite Pro (2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову). За можливість готуватися до турнірів та представляти рідну державу на міжнародному рівні бодібілдери дякують, у першу чергу, Збройним Силам України, які героїчно боронять українську свободу і незалежність.

 

20.09.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах