Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Легкоатлетка Донеччини Валерія Зіненко – переможниця півмарафону в Чехії

Донецьку область і Україну на легкоатлетичному півмарафоні, що відбувся 17 вересня в чеському місті Усті-над-Лабою, успішно представила майстер спорту міжнародного класу Валерія Зіненко.

21-кілометрову трасу атлетка Школи вищої спортивної майстерності Донеччини подолала найшвидше серед 378 жінок-учасниць, показавши на дистанції новий особистий рекорд – 1 годину 10 хвилин 55 секунд.

«Безмежно ціную можливість представляти нашу країну на таких заходах. Безмежно ціную все те, що несе спорт в моє життя. Я мала можливість познайомитися з українцями (із Кременчука, Маріуполя, Щастя Луганської області, Києва) і проговорити з ними, здається, вічність. Такі справжні, такі наші люди до кісткового мозку продавали речі й аксесуари з українською символікою, щоб допомогти нашим ЗСУ. Люди, я просто хочу ще раз повторити – ви неймовірні! Дякую всім за підтримку і привітання. Слава Україні!», - написала Валерія на своїх сторінках у соціальних мережах.

Додамо, що раніше в поточному 2022 році Зіненко виграла півмарафон у чеському місті Оломоуц, стала переможницею на дистанції 10000 м в рамках чемпіонату України, посіла 4 місце на Кубку Європи з бігу на 10000 м та 7 місце з особистим рекордом у бігу на 10000 м в рамках чемпіонату Європи.

20.09.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах