Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


День студентського спорту в Донецькому обласному коледжі імені Сергія Бубки

16 вересня учні та студенти Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю імені Сергія Бубки, який розпочав навчальний рік в Полтаві, взяли участь у заходах до Дня студентського спорту.
 
Полтавський університет, на базі якого функціонує коледж імені Бубки, радо приймав до своїх лав студентів- першокурсників. З успішним вступом їх привітав начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик.
 
Начальник управління облдержадміністрації разом з директором коледжу, членом виконкому Відділення НОК України в Донецькій області Ігорем Анушкевичем і керівництвом ПНПУ відвідав майданчик, де точилося запекле змагання футбольних команд – студентів коледжу імені Сергія Бубки та факультету фізичного виховання ПНПУ.
  
У холі факультету фізичного виховання були представлені локації з велоспорту. Вихованці коледжу тренувались під керівництвом тренерів-викладачів Кирила Поспєєва та Олександра Геращенка – майстрів спорту України міжнародного класу.
 
У залі важкої атлетики активно працювали юні спортсмени коледжу під орудою майстра спорту України, чемпіона світу, тренера-викладача Ігоря Обухова, який готує спортсменів 13-18 років до всеукраїнських змагань. Зазначимо, що під його керівництвом Кирило Пригода та Даніл Карасюк виконали норматив майстра спорту України з важкої атлетики.
 
 
У залі кікбоксингу тренувались боксери коледжу під керівництвом тренера-викладача Андрія Бичкова – майстра спорту України. Боксери продемонстрували свої високі фізичні здібності.
 
У гуртожитку були представлені дві локації: з боротьби вільної, де керували тренери-викладачі коледжу Максим та Андрій Єфремови – майстри спорту та заслужені тренери України. А також свою майстерність продемонстрували дзюдоїсти під орудою тренерів-викладачів – майстра спорту України Давида Осипяна та Павла Прихідного.
 
Після закінчення офіційної частини свята, аби ознайомитися із поточним станом справ у коледжі, Володимир Мицик завітав до навчальних та спортивних корпусів, де займаються та підвищують свою спортивну майстерність вихованці коледжу, а також до гуртожитку, де проживають учні та студенти. 
 
Під час візиту він звернув свою увагу на те, що коледж зумів ефективно провести вступну кампанію і створив сприятливі та безпечні умови для навчального та навчально-тренувального процесу. А також зробив певні зауваження та рекомендації, на які керівництво коледжу оперативно реагує та працює над їх виправленням.
 
 
Насамкінець Володимир Мицик відповів на запитання журналістів. 
 
- Володимире Петровичу, розкажіть, в яких умовах функціонує спортивний коледж імені Сергія Бубки, враховуючи його передислокацію з Бахмута до Полтави. 
 
- Наша держава потерпає від агресії Росії, тому цей навчальний рік розпочинався дуже важко. До цього ми готувались буквально з першого дня, розуміючи те, що будемо вимушені переїжджати в інше місце. Так склалися умови, аби заздалегідь перевезти коледж до Полтави. Спочатку обмінялися листами – голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко написав голові Полтавської обласної адміністрації і одержав згоду. 
 
Ми перевезли на Полтавщину 80 відсотків майна коледжу, фактично все рухоме майно. Це дозволить у сприятливих умовах організувати навчально-тренувальний процес. Додам, що вже обладнані і оснащені сучасні класи з фізики та з хімії.
 
Коледж зумів ефективно провести вступну кампанію, і за державним замовленням 50 осіб зараховано на перший курс. Зазначу, що на 99 відсотків – це учні з Донецької області. Також триває добір у шкільний блок. Сподіваюсь, що протягом місяця коледж буде укомплектований на сто відсотків. 
 
Велика подяка директорові коледжу Ігорю Анушкевичу за те, що всі сюди переїхали, хоч це було й непросто. Сподіваюсь, що діти, які отримали залікові книжки, відчують душевність і відповідальність кожного працівника нашого фахового коледжу. 
 
 
- Усі ми віримо в перемогу України. Яку перспективу після перемоги ви бачите для коледжу?
 
- Кожен на своєму фронті здобуває перемогу. Наші воїни відчайдушно б’ються на передовій і, незважаючи ні на що, ані на крок не відступають. Ми знаємо про прорив в Харківській області, про ситуацію на Донеччині, про запеклі бої під Бахмутом, звідки ми перевезли коледж.  
 
На сьогоднішній день спортивний фронт Донецької області здобув 380 медалей на міжнародних змаганнях. З них 168 – це золоті медалі. Тож можна сказати, що на честь наших спортсменів 168 разів лунав гімн і здіймався прапор. З них 18 – це медалі студентів спортивного коледжу. І в цьому велика заслуга всіх його працівників, в тому числі директора і тренерів. 
 
І після перемоги, а я вірю, що вона буде вже скоро, Україна здобуде великі можливості щодо відновлення спортивної інфраструктури, щодо відновлення житла, щодо виходу на інший рівень підготовки і виступів спортсменів на міжнародних змаганнях.
 
Сьогоднішній день доводить, що українці – незламні, що українці – найсильніші!
19.09.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах