Інваспорт. Єгор Дементьєв представив Донеччину та Україну на чемпіонаті світу з велоспорту в Канаді

Заслужений майстер спорту України з велоспорту Єгор Дементьєв, який протягом трьох паралімпійських циклів здобув 4 золоті, 2 срібні та 1 бронзову нагороди, прагне виступити і на майбутніх Іграх, що мають пройти у Парижі в 2024-му.

Одним із важливих етапів перевірки готовності спортсмена Донецької області, який представляє місто Слов’янськ, став чемпіонат світу з велосипедного спорту на шосе серед паралімпійців, що відбувся з 11 по 14 серпня в Бе-Комо у Канаді.

Єгор виступив у двох видах чоловічої програми змагань в класі C5, де боролися по 17 учасників із 14 країн.

За підсумками гонки з роздільним стартом на дистанції 28,4 км Дементьєв став четвертим із результатом 36:53.99 хвилин. Українець поступився бронзовому призеру Кевіну Ле Кунффу з Франції лише 3,27 секундами. Другим тут був ще один француз Доріан Фулон (36:50.28), переможцем – Даніель Абрахам Гебру з Нідерландів (36:37.88).

У груповій гонці на дистанції 81,9 км Єгор Дементьєв посів 6 місце з часом 2 години 1 хвилина 47 секунд. Четвірка лідерів із Франції, Бразилії, Австралії та Нідерландів фінішувала, маючи результат 2:00:00.