303 нагороди вибороли спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку 2022 року

У річній скарбничці області станом на кінець 14 серпня:

143 золотих,
102 срібних,
58 бронзових медалей.

Олімпійці здобули 189 нагород, неолімпійці – 91 нагороду, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 23 нагороди.

Дякуємо спортсменам, тренерам, лікарям – усім, хто продовжує тримати спортивний фронт!

Протягом тижня з 8 по 14 серпня поточного року представники Донеччини та міста Слов’янськ вибороли 7 медалей на міжнародних змаганнях, з яких 2 золоті, 3 срібних та 2 бронзові.

► Веслування академічне (Інваспорт)

Спортсмен Донецького регіонального центру «Інваспорт» Ярослав Коюда став чемпіоном Європи з веслування академічного серед учасників з ураженнями опорно-рухового апарату (м. Мюнхен, Німеччина).

► Триатлон

Вихованці Школи вищої спортивної майстерності та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки здобули 6 медалей на відкритому Кубку Болгарії з триатлону. Переможцем став Захар Цівковський, срібними призерами – Максим Стародубцев, Вероніка Горобець, Данило Драгулян, володарями «бронзи» – Всеволод Оленічев та Олександр Потрубач.