Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Триатлети Донеччини – переможці та призери Кубку Сербії на олімпійській дистанції

7 серпня на території Власінського озера відбувся Кубок Сербії з триатлону, за підсумками якого низку нагород здобули представники міста Слов’янськ Донецької області.

На олімпійській дистанції, що передбачала подолання 1,5 км вплав, 40 км на велосипеді та 10 км бігом, переможцями змагань серед жінок і чоловіків стали Маргарита Крилова та Іван Шевченко. Другі сходинки посіли Варвара Мухіна та Мирон Бойко.

У спринті (750 м вплав, 20 км на велосипеді, 5 км бігом) кращими були Вероніка Горобець і Максим Стародубцев – серед жінок та чоловіків відповідно. Усі шість вищезазначених триатлетів – представники Школи вищої спортивної майстерності Донеччини.

Вихованці Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки змагалися в молодших вікових категоріях. Всеволод Оленічев виявився другим серед юніорів. Першу та другу сходинки у віковій групі юнаки посіли Олександр Потрубач і Данило Драгулян відповідно. А Захар Цівковський здобув перемогу серед кадетів – уже восьму в серії стартів цього сезону.

Наставниками триатлетів Донеччини є заслужений тренер України Георгій Драгулян і тренер-викладач Ольга Драгулян.

 
 
 
11.08.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах