Максим Євтушенко виборов «срібло» на міжнародному турнірі «Гран-прі Німеччини»

Українці здобули чотирнадцять нагород – найбільшу кількість серед 16 збірних-учасниць престижних змагань з греко-римської боротьби «Grand Prix of Germany», що відбулися 6-7 серпня в Дортмунді.

Свій внесок до національної скарбнички зробив представник міста Краматорськ, борець Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Максим Євтушенко, який у ваговій категорії до 72 кг став срібним призером.

У першій сутичці Максим впевнено переміг суперника зі Швейцарії Майкла Портманна – 8:1. Далі виявився сильнішим за співвітчизника Парвіза Насібова із Запоріжжя, срібного призера Олімпійських ігор у Токіо – 4:1. У півфіналі був подоланий Максиміліан Шваб із Німеччини, і лише у фінальному протистоянні спортсмен Донеччини поступився з рахунком 4:5 Андрію Кулику із Харкова.

Наставником Максима є його батько, заслужений тренер України Олег Євтушенко.

Відзначимо, що для збірної України з греко-римської боротьби турнір у Німеччині був одним із етапів підготовки до чемпіонату світу-2022, що пройде з 10 по 18 вересня в сербському Белграді.