Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Михайло Брудін здобув «бронзу» чемпіонату світу U20 у метанні диска

На юніорському чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів до 20 років, що тривав з 1 по 6 серпня в колумбійському місті Калі, одну з двох нагород до скарбнички збірної України приніс представник Донецької області.

17-річний Михайло Брудін із Дружківки, виявившись наймолодшим учасником фіналу з метання диска вагою 1.750 кг, виборов бронзову медаль із особистим рекордом. У Колумбію він приїхав, не маючи результатів за 60 метрів у юніорській категорії, проте із великим бажанням показати, на що здатен, та безцінною підтримкою його батька та тренера Юрія Брудіна, який на цих змаганнях був поряд.

Уже в кваліфікації Михайло метнув диск на позначку 61.47 м – найдальше серед суперників із 15 країн. А у фіналі найкращий результат продемонстрував у четвертій спробі – 63.30 м, обійшовши старших за себе представників Австралії, Південно-Африканської Республіки, Ямайки, США, Іспанії, Нідерландів, Греції та поступившись лише двом потужним німцям: срібним призером став Міка Зосна (63.88 м), чемпіоном – Маріус Каргес (65.55 м).

«На чемпіонаті світу U20 я посів 3 місце – це щось неймовірне! Хоч медаль і бронзова, але для мене вона вартує більше всього на світі, вона безцінна… Безмежно вдячний усім, хто підтримував, хто вірив у мене!», - прокоментував свій виступ Брудін.

Нагорода Михайла в Колумбії стала другою для українців на юніорському чемпіонаті світу-2022 з легкої атлетики. Днем раніше «золото» здобув метальник списа Артур Фельфнер із Київської області.

Михайло Брудін є вихованцем Дитячо-юнацької спортивної школи міста Дружківка, атлетом Школи вищої спортивної майстерності Донеччини та спортсменом-інструктором Донецької обласної штатної команди резервного спорту. Нагадаємо, що на початку липня 2022 року він переконливо виграв чемпіонат Європи U18, встановивши рекорд турніру в метанні 1,5-кілограмового диска – 64.51 м.

 
 
 

Фото – World Athletics, WACali22, сторінка спортсмена в Instagram

07.08.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах