Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Перестало битися серце Олександра Гребенюка

4 серпня на 70-му році життя відійшов у вічність заслужений тренер України з боксу Олександр Васильович Гребенюк.

Загалом 48 років Олександр Васильович присвятив спорту і вихованню справжніх чемпіонів. Починав трудовий шлях він інструктором з виробничої гімнастики Артемівського заводу з обробки кольорових металів, потім працював тренером-викладачем у Артемівському СПТУ № 75, у Донецькій облраді ВДСТ «Трудові резерви», у ЦВСМ ДОСК «Гарт», у Школі вищої спортивної майстерності. Останні 25 років присвятив роботі в Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі № 1 Бахмутської міської ради, за сумісництвом тренував учнів Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу. Почесного звання «Заслужений тренер України» удостоєний у 2001 році.

Підопічним Олександра Гребенюка неодноразово вдавалося досягати високих результатів та підкорювати спортивні п’єдестали державного і міжнародного рівнів. Серед його вихованців – чемпіони та призери України, бронзові призери чемпіонатів Європи, учасники чемпіонатів світу.

За довгу й плідну трудову біографію Олександр Васильович запам’ятався як відданий справі професіонал, своєю працею зробивший гідний внесок у славні спортивні традиції Донецької області та України. Він назавжди залишиться в серцях людей, які знали його.

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олександра Гребенюка.

 
04.08.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах