Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Учасників ЄЮОФ-2022 підтримали учні та випускники коледжу імені Сергія Бубки

29 липня в Донецькому обласному спеціалізованому фаховому коледжі спортивного профілю ім. С.Бубки, що наразі функціонує у місті Полтава, відбулося свято олімпійського прапора з нагоди проведення ХVІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю в словацькій Банській Бистриці.

Право підняти прапори України та Національного олімпійського комітету надали випускникам коледжу, неодноразовим чемпіонам країни, володарям міжнародних нагород Катерині Зелених та Микиті Гончарову.

Збірну України, що виступає на ЄЮОФ-2022, та чотирьох представників Донеччини в її складі підтримали учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки і почесні гості: начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик та директор коледжу, заслужений тренер України, член виконкому регіонального відділення НОК Ігор Анушкевич.

«Європейський юнацький олімпійський фестиваль – це ті змагання, на яких починали свій переможний шлях багато видатних спортсменів. Україна та Донеччина як її невід’ємна частина сьогодні гідно представлені на міжнародній спортивній арені, доводячи своїми досягненнями силу й незламність. І кожен раз, коли на честь перемог українців за кордоном лунає державний гімн та майорить жовто-блакитний прапор, наші серця сповнюються гордістю за своїх земляків. Бажаю всім юним олімпійцям наполегливості й наснаги задля самовдосконалення та нових здобутків найвищого рівня!», - сказав у вітальному слові Володимир Мицик.

На згадку про урочистий захід учасники зробили спільне фото.

 
 
 
29.07.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах