Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


На юніорському чемпіонаті світу з легкої атлетики Донеччину представлять 3 спортсмени

1-6 серпня в колумбійському місті Калі відбудеться чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів, у якому візьмуть участь понад 1500 спортсменів до 20 років.

Команда України налічує 15 атлетів із 10 областей та столиці держави, і найбільше представництво має Донецька область – це три спортсмени.

1 серпня у кваліфікації зі штовхання ядра виступить Марія Ларіна – вихованка ДЮСШ міста Торецьк та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, атлетка Школи вищої спортивної майстерності, спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2022 рік. Початок змагань за участю Марії – о 9:40 за місцевим часом (о 17:40 за Києвом).

3 серпня в сектор з метання молота вийде Юлія Токарєва, вихованка Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

5 серпня у кваліфікації з метання диска виступить Михайло Брудін – вихованець ДЮСШ міста Дружківка, атлет ШВСМ Донеччини, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2022 рік. Відзначимо, що менше місяця тому Михайло виграв чемпіонат Європи U18 з рекордом змагань – 64.51 м.

Повний розклад і результати чемпіонату світу U20 – за посиланням: https://worldathletics.org/competitions/world-athletics-u20-championships/cali22/timetable. Вболіваймо за перспективних спортсменів України разом!

01.08.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах